/Files/images/sayt/78nP.gif

/Files/images/sayt/батьківська сторінка.jpg

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.

Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Крім того ми просимо Вас:

Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі у шафу.

Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою.

Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.

Дайте дитині з собою носовичок.

У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний одяг для прогулянок.

Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.

Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:

Якщо Ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднатися до дітей.

Якщо Ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.

Не відволікайте педагога під час занять, усі проблеми Ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку.

Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.

У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин Ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у триденний строк з дня її отримання (не пізніше 20 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою! Пільги за оплату передбачені для дітей з багатодітних родин (50%), безкоштовне харчування для дітей з малозабезпечених родин та для дітей-інвалідів.

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина з ознаками захворювання не приймається.

Якщо Ваша дитина занедужала, просимо до 8.30 повідомити сестру медичну старшу або вихователя по телефону 725-17-39.

Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.

А також:

Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, Ви можете звернутися до завідувача, вихователя-методиста, психолога або до сестри медичної старшої.

Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті Вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.