Освітні програми, що реалізуються в закладі дошкільної освіти

У 2023/2024 навчальному році освітній процес КЗ "ДНЗ №393" здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Інваріантна складова реалізується через комплексну освітню програму:

Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 (науковий керівник - В.Огнев'юк)

У 2023/2024 навчальному році варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти буде реалізовуватися через інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності відповідно до змісту парціальних програм, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, і регіональних парціальних програм, що схвалені методичною радою КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти"

Парціальні освітні програми:

- Україна - моя Батьківщина, програма з національно-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією О.Рейпольської);

- Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях. Навчальна програма та календарно-тематичний план (авторський колектив: - А.Богуш, І. Сіданіч, В. Сучок та ін.);

- Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку. Програма для закладів дошкільної освіти (акторський колектив - Н.Гавриш, О.Саприкіна, О. Пометун)

- Моя країна - Україна. Програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (авторський колектив - Н.Гавриш, О. Косенчук, Т.Піроженко)

- Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку. (автор - Л.Зайцева)