Адміністрація закладу

/Files/images/DSC01179.JPG

Завідувач

Шахова Ганна Віталіївна

Ганна Віталіївна працює керівником у закладі дошкільної освіти з 2019 року. Педагогічний стаж роботи 14 років. У 2012 році закінчила комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради за напрямом підготовки «Дошкільна освіта» і здобула кваліфікацію бакалавра вихователя дітей дошкільного віку. У 2020 році закінчила Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця за спеціальністю «Менеджмент» і здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр.
Дати дітям радість праці, радість успіху в навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності.
Вихователь-методист:

Северіна Тетяна Вікторівна