ВИХОВАТЕЛЬ-МЕТОДИСТ

КЛЕБАНІВСЬКА АЛІНА ОЛЕГІВНА

/Files/images/VipTalisman 75.jpg Освіта: вища, закінчила
Комунальний заклад " Харківська гуманітарно-педагогічна академія"
за спеціальністю "Викладач іноземної мови", 2013
Харківський національний
педагогічний університет
ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю "Дошкільна освіта",2017

В закладі дошкільної освіти працює з 2015 року.

Методична робота дошкільного закладу спрямована на реалізацію основної мети: підвищення професійного рівня педагогів, координування зусиль всіх працівників закладу для вирішення конкретних педагогічних проблем, створення оптимальних умов для підвищення результативності навчально-виховного процесу.

Пріоритетні завдання:

1. Формувати основи патріотичного виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства.
  2. Формування здоров`язберігаючої компетентності у дітей дошкільного віку засобами здоровязбережувальних технологій.
  3. Активізувати роботу щодо розвитку зв`язного мовлення дітей дошкільного віку, серед різні види дитячої діяльності, Базового компонента дошкільної освіти.