Готуємося до матусеного свята

Напередодні свят ми з малюками для улюблених матусь завжди готуємо безліч подарунків: малюнків, аплікацій, виробів, намагаємося гарно і святково оформити музичну залу.

Музичний зал-своєрідне освітнє середовище для дітей дошкільного віку. Головна мета оформлення музичного залу в нашому дитячому садку-створити радісний настрій і святкову атмосферу у дітей і дорослих. Оформлення музичного залу ми створили з підручних засобів, і як завжди намагалися придумати щось нове. неповторне. Радісні моменти повинні запам`ятатися дітям і їх батькам, тому декорування залу намагалися зробити яскравим, в даному випадку дуже ніжним щоб увійшовши до зали, усі гості вмить налаштувалися на потрібний лад.

Подарунків багато не буває! І кожного разу виникає проблема різноманітності, хочеться подарувати мам і усіх гостей цікавими роботами, які з великим бажанням і старанням готуються до свята.