Головна науково-методична мета КЗ «ДНЗ №393»: підвищення показників якості освіти шляхом формування професійної компетентності та розвитку творчої ініціативи педагогічних працівників.

З метою вдосконалення своєї педагогічної майстерності колектив закладу буде вирішувати такі пріоритетні завдання у 2022/2023 навчальному році:

1. Формування і збереження, зміцнення, відновлювання здоров’я дошкільників, виховання потреби в здоровому способі життя.

2. Формування мовленнєвої компетентності дошкільників за допомогою мнемотехніки шляхом інтеграції її в різні види діяльності.

3. Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку.

Розвиток дошкільної освіти залишається одним із пріоритетних напрямів державної політики у галузі освіти. Основні завдання у 2022/2023 навчальному році:

· створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти;

· забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи та реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в закладі дошкільної освіти.

Це сприятиме своєчасному становленню і всебічному розвитку життєво компетентної особистості дитини, формуванню її фізичної і психологічної готовності до нової соціальної ролі.