САДОЧОК ПРОПОНУЄ ВАМ ЗАВІТАТИ ДО НАШИХ ГРУП

/Files/images/sayt/наша група.jpg

Вихователь дарує дітям кращі роки, тепло своєї душі і не чекає у відповідь вдячних слів. Робота вихователя не просто праця, а це, перш за все, здатність і вміння віддати всього себе, без залишку і бачити в цьому світло і благодать. Вихователь стає для дитини «другою» мамою. Він повністю замінює батьків, поки вони на роботі. Вихователь одягне, нагодує, пояснить що добре, що погано, пограє, пошкодує і похвалить.

«Гарне виховання не в тому, що ти не проллєш соусу на скатертину. А в тому, що ти не помітиш, якщо це зробить хтось інший»

Помічник вихователя – повноцінний партнер вихователя, його творча соратниця в облаштуванні розвивального середовища групи та активна учасниця життя малюків.

Помічник вихователя – важлива, потрібна і відповідальна професія.

Маленька,тендітна,

А скрізь устигає.