Вітаємо Міру з ІІ місцем у ІІ Всеукраїнському конкурсі "Листи майбутній Україні"

Вітаємо вихованицю групи N11 ЗДО N393 Міру Бабаянць, яка прийняла участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні". Дякуємо, Міра, за малюнок "Мальви біля хати", де намалювавши своє прагнення до щасливого життя в Україні, отримала диплом переможця ІІ місце.

Щиро вдячні за невпинну підтримку та постійний розвиток дітей та юнацтва завідувачу ЗДО N393 Ганні Віталіївні Шаховій:

/Files/images/metodist/berezen/Screenshot_20240305_163713_Drive.jpg

Також дякуємо за те, що Міра прийняла участь у конкурсі батькам Міри та вихователю дітей середнього дошкільного віку групи N11 ЗДО N393 Наталії Михайлівні Забарі