"Осінній дивограй"

Щорічно у дошкільному навчальному закладі № 393 проводиться виставка дитячих поробок із природного матеріалу «Осінній дивограй».

Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів та фруктів, яскраві букети, чудернацькі чоловічки, лісові галявинки, картини із листя та насіння. Природній матеріал, з якого зроблені поробки напрочуд різноманітний – каштани, жолуді, горіхи, гілочки калини, насіння дерев та кущів, овочі та фрукти з городу. І чого тут тільки немає… Справжні осінні дари!

І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!Вироби виготовлені спільно з батьками зближують дітей і батьків. Разом з батьками діти відчувають радість спілування в праці. В процесі створення роботи у дітей формується доброзичливе ставлення до природи, малята долучаються до світу прекрасного, вчаться любити та оберігати природу.

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Групи, які брали участь у виставці «Осінній дивограй» отримали подяки за підготовку та активну участь. Тому вкотре, дякуємо всім вихованцям та їхнім батькам за участь у виставці!МОЛОДЦІ!Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступномуроці!